Intencje

Aktualizacja z dnia: 12/10/2019

 

NIEDZIELA 13 października 2019 r.

7.00

W intencji Ojczyzny o Boże błogosławieństwo dla rządzących

8.00

+Jan +Katarzyna ++rodzice

9.30

+Tadeusz MALANOWSKI ++rodzice +Helena +Józef

10.45

+Bogdan ROMANIEC – 3 rocz. śm. +Daniel +Eugeniusz

10.45

Dziękczynna w intencji Michała ZAJĄCA – rocznica urodzin

B 12.00

+Alicja – 2 rocz. śm. ++ rodzice +Łucja +Marian +Grzegorz

M 12.00

+Maria REJ – 7 rocz. śm.

13.00

+Bolesława (k) WYPASEK – 2 rocz. śm. +Kazimiera MAZIEC – 5 rocz. śm.

18.00

+Tomasz – rocz. śm. ++ z rodziny PRZYBYLAK

PONIEDZIAŁEK 14 października 2019 r.

7.00

W intencji parafian

9.00

+Grzegorz SYNOWIEC – 10 rocz. śm. +Emilia +Józef

18.00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziców i dzieci z Róży św. Filomeny

WTOREK 15 października 2019 r.

7.00

9.00

+Helena KAŁUŻNIAK (intencja od sąsiadów)

18.00

ŚRODA 16 października 2019 r.

7.00

9.00

+Helena UCHAL – 14 r. śm. ++ z rodziny UCHAL ++ RÓG ++KRAWCZUK

18.00

+Jadwiga CALÓW +Anna +Józef

18.00

+Grażyna MORGUT

CZWARTEK 17 października 2019 r.

7.00

9.00

+Julianna WARCHOŁ – 1 rocz. śm.

18.00

++ z rodziny JANKOWSKICH +ŻELKÓW +KRAKOWIAKÓW

18.00

Dziękczynno błagalna w intencji Katarzyny – 18 rocznica urodzin

PIĄTEK 18 października 2018 r.

7.00

9.00

Dziękczynno błagalna w intencji Zbigniewa JAWORSKIEGO – 50 rocznica urodzin i Oliwii – 13 rocznica urodzin

18.00

Dziękczynno błagalna w intencji Emilii – 86 rocznica urodzin

18.00

Dziękczynno błagalna w intencji Bożeny REJMAK – 75 rocznica urodzin

SOBOTA 19 października 2019 r.

7.00

9.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii FRANCZAK

18.00

+Dariusz MARCZAK – 6 rocz. śm.

18.00

+Marcin HALKO – 3 rocz. śm. ++ z rodziny HALKO +Czesław KARUŚ ++ z rodziny KARUŚ

NIEDZIELA 20 października 2019 r.

7.00

Dziękczynno błagalna w intencji Barbary – 80 rocznica urodzin

8.00

+Andrzej +Beata GOCŁAWSCY

9.30

+Józef TELUK – 21 rocz. śm. +Władysław SZPUNAR – 13 rocz. śm.

10.45

+Wojciech KAMIŃSKI – 5 rocz. śm. +Stanisław ++ rodziców

B 12.00

+Anna +Tadeusz ZIOMEK

M 12.00

+Zofia +Józef KULIK +Józef +Maria +Antoni +Mieczysław

13.00

O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Wiktora HENDZIAKA z okazji 11 rocznicy urodzin

18.00

Dziękczynno błagalna w intencji Nadii BOROWCZYK z okazji 71 rocznicy ur.

PONIEDZIAŁEK 21 października 2019 r.

7.00

9.00

+Helena KAŁUŻNIAK (intencja od sąsiadów)

18.00

W intencji wynagradzającej Bogu za grzechy popełnione w Ojczyźnie

WTOREK 22 października 2019 r.

7.00

9.00

+Antoni +Mieczysław +Emilia

18.00

W intencji dzieci z Róży św. Jana Pawła II

ŚRODA 23 października 2019 r.

7.00

9.00

+Helena KAŁUŻNIAK (intencja od sąsiadów)

18.00

+Walentyna +Stanisław JÓZEFOWICZ ++ z rodziny

CZWARTEK 24 października 2019 r.

7.00

9.00

+Janusz CIUNAJTIS – 7 rocz. śm.

18.00

+Tomasz ŁOŚ +Tomasz KACPRZYKOWSKI +Halina +Marzena +Zenon PIERUNEK

PIĄTEK 25 października 2018 r.

7.00

9.00

+Jan DYK – 2 rocz. śm.

18.00

+Marian LASOTA – 4 rocz. śm.

18.00

Dziękczynno błagalna w intencji Julii – 5 rocznica urodzin oraz Hanny, rodziców i dziadków o Boże błogosławieństwo dla rodziny

SOBOTA 26 października 2019 r.

7.00

9.00

+Ewa SZYMION – 4 rocz. śm. ++ rodzice +Anna +Michał BIAŁOBOK

18.00

+Czesław +Janina ++ rodziców

18.45

Nauka przed chrztem

NIEDZIELA 27 października 2019 r.

7.00

+Katarzyna SURKO

8.00

Dziękczynno błagalna w intencji małżonków Kamili i Włodzimierza – 20 rocznica ślubu

9.30

+Zbigniew – 9 rocz. śm. +Wiesława (k)

10.45

Dziękczynno błagalna w int. Julia – 9 rocz. urodzin i Małgorzata – 10 rocz. ur.

B 12.00

Dziękczynno błagalna w intencji małżonków Katarzyny i Piotra – 10 rocznica ślubu o Boże błogosławieństwo

M 12.00

+Julian GAWLAK +Maria +Ludwik +Leszek

13.00

+Eugenia KOZŁOWSKA – 2 rocz. śm. ++ z rodziny

13.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla chrzczonego Wojciecha oraz Demy, Eli, Nikol, Jakub

18.00

+Jadwiga BRZOZOWSKA – 2 rocz. śm. +Stanisław BRZOZOWSKI – 11 r. śm. ++ z rodziny BRZOZOWSKICH ++CIESZKOWSKICH

PONIEDZIAŁEK 28 października 2019 r.

7.00

+Daniel WOLSKI

9.00

+Tadeusz +Ludwika (k) Domicela, +Andrzej +Kazimierz

18.00

+Adam +Anna CHMIEL +Barbara +Leszek

WTOREK 29 października 2019 r.

7.00

+Daniel WOLSKI

9.00

+Helena KAŁUŻNIAK (od sąsiadów)

18.00

Rez.

ŚRODA 30 października 2019 r.

7.00

9.00

+Tadeusz +Mirosław +Józefa (k) MICHALIK

18.00

+Zdzisław ++ z rodziny ŻUKOWSKICH

CZWARTEK 31 października 2019 r.

7.00

+Helena KAŁUŻNIAK (int. od sąsiadów)

9.00

+Daniel WOLSKI – miesiąc po pogrzebie

18.00

+Adam DZIDUCH – (od uczestników pogrzebu, 1,5 miesiąca od pogrzebu)

PIĄTEK 1 listopada 2018 r.

7.00

+Pelagia +Wojciech

8.00

+Julianna WARCHOŁ – greg

9.30

+Maria +Jan +Ludwika (k) +Tadeusz +Kazimierz

10.45

+Joanna FLEJTERSKA

M 12.00

++ z rodziny SIENKIEWICZ ++STRUNIEWSKICH

13.00

++ z rodziny WITUSZYŃSKICH ++FATYGÓW

13.00

++ z rodziny MIELNICZEK ++OLENDEREK ++BUCZKOWSKICH ++MACIUSZCZAK

18.00

+Janina KAPROŃ – miesiąc po pogrzebie

SOBOTA 2 listopada 2019 r.

7.00

+Marian +Franciszka +Zygmunt +Jan +Józef +Kunegunda

9.00

+Julianna WARCHOŁ – greg.

9.00

Intencja Straży Honorowej

18.00

Dziękczynno błagalna w intencji Karola w 17 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.

Copyright 2016 - 2019 © Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Polkowicach · All Rights Reserved · Designed by: Gdańsk IT Freelancer